O mnie:

Jestem Magistrem Dietetyki – absolwentką studiów I stopnia w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia oraz studiów II stopnia na Uniwersytecie Rolniczym. Ponadto, mam za sobą udział w ponad 30 kursach i szkoleniach branżowych. Szczególnie bliska jest mi tematyka wszelkich zaburzeń hormonalnych, chorób przewodu pokarmowego oraz szerokorozumianej profilaktyki zdrowotnej.

We współpracy indywidualnej dążę do poprawy jakości życia swoich Pacjentów, poprzez wdrożenie dietoterapii ukierunkowanej na eliminację przyczyn ich problemów oraz edukację w zakresie zdrowego stylu życia.

Zalecenia i jadłospisy, które otrzymują ode mnie Podopieczni, zawsze są spersonalizowane – dostosowane do ich stanu zdrowia, wyników badań, sformułowane z uwzględnieniem odczuwanych dolegliwości, indywidualnych potrzeb i odczuć. Ponadto, rozpisując plan żywieniowy dopytuję o preferencje smakowe, posiadany sprzęt kuchenny oraz możliwości finansowe Pacjenta… a wszystko po to, żeby zasady, które sobie razem ustalimy były maksymalnie przystępne i proste w utrzymaniu.

Chcę działać z ludźmi i być w tym skuteczna, stąd stawiam nie tylko na rozwój z zakresu swojej dziedziny, ale również w innych obszarach pozwalających mi realizować swoją misję zarówno w pracy indywidualnej, jak i na szerszą skalę.

Dietetyka

Usluga Cena
Konsultacja dietetyczna + spersonalizowane zlecenia (60 min.)250 zł
Konsultacja dietetyczna (kolejna) + modyfikacja zaleceń (30 min.)150 zł
Konsultacja dietetyczna + spersonalizowane zlecenia + jadłopis (60 min.)350 zł
Konsultacja dietetyczna (kolejna) + modyfikacja zaleceń + jadłopis (60 min.)250 zł
Konsultacja dietetyczna + 2 konsultacje kontrolne (PAKIET 3 miesiące)450 zł
Konsultacja dietetyczna z jadłospisem+ 2 konsultacje kontrolne (PAKIET PLUS 3 miesiące)550 zł

Godziny przyjęć

Dzień Godzina
Poniedziałek15:00 - 19:00

Umów wizytę - mgr Katarzyna Wolna

Umów wizytę wybierając datę i usługę z podanych poniżej lub wpisz preferowaną datę wizyt.