O mnie:

Absolwentka studiów I stopnia w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia oraz studiów II stopnia na Uniwersytecie Rolniczym. Ponadto, ma za sobą udział w ponad 30 kursach i szkoleniach branżowych. Szczególnie bliska jest jej tematyka wszelkich zaburzeń hormonalnych, chorób przewodu pokarmowego oraz szerokorozumianej profilaktyki zdrowotnej.

We współpracy indywidualnej dąży do poprawy jakości życia swoich Pacjentów, poprzez wdrożenie dietoterapii ukierunkowanej na eliminację przyczyn ich problemów oraz edukację w zakresie zdrowego stylu życia.

Zalecenia i jadłospisy, które otrzymują Podopieczni, zawsze są spersonalizowane – dostosowane do ich stanu zdrowia, wyników badań, sformułowane z uwzględnieniem odczuwanych dolegliwości, indywidualnych potrzeb i odczuć. Ponadto, rozpisując plan żywieniowy Podopieczni dopytywani są o preferencje smakowe, posiadany sprzęt kuchenny oraz możliwości finansowe, a wszystko po to, żeby zasady, które zostaną zaproponowane były maksymalnie przystępne i proste w utrzymaniu.

Wciąż stawia nie tylko na rozwój z zakresu swojej dziedziny, ale również w innych obszarach pozwalających realizować przyjętą misję, zarówno w pracy indywidualnej jak i na szerszą skalę.

Dietetyka

Usluga Cena
Konsultacja dietetyczna + spersonalizowane zlecenia (60 min.)250 zł
Konsultacja dietetyczna (kolejna) + modyfikacja zaleceń (30 min.)150 zł
Konsultacja dietetyczna + spersonalizowane zlecenia + jadłopis (60 min.)350 zł
Konsultacja dietetyczna (kolejna) + modyfikacja zaleceń + jadłopis (60 min.)250 zł
Konsultacja dietetyczna + 2 konsultacje kontrolne (PAKIET 3 miesiące)450 zł
Konsultacja dietetyczna z jadłospisem+ 2 konsultacje kontrolne (PAKIET PLUS 3 miesiące)550 zł

Godziny przyjęć

Dzień Godzina
Wtorek16:00 - 19:00
Czwartek10:00 - 14:00

Umów wizytę - mgr Katarzyna Wolna

Umów wizytę wybierając datę i usługę z podanych poniżej lub wpisz preferowaną datę wizyt.