O mnie:

Specjalista kardiologii. Specjalista w dziedzinie chorób wewnętrznych. Obecnie pracuje w Oddziale Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Ukończył studia na Uniwersytecie im. Arystotelesa w Salonikach na wydziale lekarskim.

Od początku pracy zawodowej zajmuje się intensywną terapią kardiologiczną, a także nieinwazyjną diagnostyką chorób serca i naczyń, ze szczególnym uwzględnieniem technik ultrasonograficznych. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnostyce i leczeniu choroby niedokrwiennej serca, nadciśnienia tętniczego, niewydolności serca oraz wad zastawkowych serca.

Jest członkiem Polskiego (PTK) i Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego (ESC). Uczestniczył w licznych krajowych i międzynarodowych konferencjach, kursach praktycznych i szkoleniach doskonalących z zakresu echokardiografii. Jest autorem licznych prac opublikowanych w czasopismach naukowych. W pracy naukowej zajmuje się pacjentami z chorobą niedokrwienną serca i tętnic obwodowych. W 2018 roku obronił pracę doktorską zatytułowaną „Odległe rokowanie pacjentów po zabiegach stentowania tętnic szyjnych i kończyn dolnych” i uzyskał tytuł doktora nauk medycznych przez Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Kardiologia

UslugaCena
Konsultacja180 zł
Konsultacja + EKG200 zł
Wizyta recepturowa70 zł
Badanie EKG / z opisem50 / 80 zł
Echo serca (USG serca)170 zł
Próba wysiłkowa (bieżnia)180 zł
Holter ciśnieniowy ABPM130 zł
Holter EKG 24-godz.160 zł
Holter EKG 48-godz.240 zł
Echo serca + Próba wysiłkowa310 zł
Konsultacja + Echo serca300 zł
Konsultacja + EKG + Echo serca320 zł
Pakiet KARDIO STANDARD (Konsultacja + EKG + Echo serca + Próba wysiłkowa)460 zł
Pakiet KARDIO PLUS (Konsultacja + EKG + Echo serca + Próba wysiłkowa + Holter EKG 24 godz. lub Holter ABPM)570 zł
Pakiet KARDIO Covid-19 (konsultacja, EKG, Echo serca, Holter EKG, próba wysiłkowa ) *u osób z potwierdzonym COVID-19, testem antygenowym lub PCR490 zł

Choroby wewnętrzne

UslugaCena
Konsultacja internistyczna180 zł
Wizyta recepturowa70 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodzina
Wtorek16:00 - 20:00
Czwartek16:00 - 20:00

Umów wizytę - Dr n. med. Salech Arif

Umów wizytę wybierając datę i usługę z podanych poniżej lub wpisz preferowaną datę wizyt.